Gizlilik Politikası

Kullanıcılar Bilgilendirme

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince gizlilik ve veri işleme politikası aşağıda yer almaktadır. Bu gizlilik politikası ile kullanıcıların jetresim.com’da bulunan kişisel verilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik veriler olup, "kişisel bilgiler" olarak anılacaktır.

Jetresim.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, belirlenen esaslar haricinde kullanılmayacaktır. Kullanıcının rızası ile 3. partilerle paylaşılabilir.

Jetresim.com, kişisel bilgilerin gizliliği için tedbirler alır. Ancak, tedbirlere rağmen hacking saldırıları ile kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, jetresim.com’un bir sorumluluğu olmayacaktır.

Kullanıcının kişisel bilgileri, jetresim.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve ancak kullanıcı tarafından değiştirilebilir.

Jetresim.com, kişisel verileri ölçümleme ve reklam ile sair iletişim faaliyetleri için kullanabilir ve iş ortaklarıyla paylaşabilir. Hizmet kalitesini artırmak amacıyla kullanabilir.

İdari veya adli kurumlar tarafından gelen talepler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak ilgili mercilerle paylaşılabilir.

Jetresim.com istatistik ve oturum verileri için Cookie (çerez) adı verilen dosyalar kullanır. Sisteme giriş, çıkış işlemlerinde kullanıcının ip adresi vb. verileri güvenlik amacıyla kaydedilir.

İşbu gizlilik politikası herhangi bir bildirim yapılmaksızın değiştirebilir.

Jetresim.com İnternet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Jetresim.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Edit or resize any image by clicking the image preview
Edit any image by touching the image preview
You can add more images from your computer or add image URLs.
You can add more images from your device, take a picture or add image URLs.
Uploading 0 image (0% complete)
The queue is being uploaded, it should take just a few seconds to complete.
Upload complete
Uploaded content added to . You can create a new album with the content just uploaded.
Uploaded content added to .
You can create a new album with the content just uploaded. You must create an account or sign in to save this content into your account.
No image have been uploaded
Some errors have occured and the system couldn't process your request.
    or cancelcancel remaining
    Note: Some images couldn't be uploaded. learn more
    Check the error report for more information.
    JPG PNG BMP GIF 50 MB